577 431 542 svc@ostrovzl.cz

Cílová skupina

Cílová skupina

Středisko volného času „Ostrov radosti“ je zařízení určené pro děti a mládež ve věku mezi 6 – 17 lety. Toto věkové rozhraní jsme cíleně rozšířili i o děti mladšího věku (vzhledem k novodobým tendencím snižování věkové hranice dětí, které jsou ohroženy vznikem rizikového chování). Dochází k nám ale také klienti, kteří naše zařízení navštěvovali v době jejich dětství a v současné době jsou již plnoletými.

Středisko volného času je „ostrov“ pro všechny, co nechtějí poznat nudu. Každý den je pro dětí a mládež připraven zajímavý program, do kterého se může každý dle chuti a svých možností zapojit. Jednotlivé dny v týdnu jsou zaměřeny na jinou zájmovou činnost. Děti a mládež mohou v SVČ sportovat, hrát stolní hry, soutěžit, tvořit, malovat, zahrát si na hudební nástroje, a další. Návštěvníci SVČ mají taktéž možnost využít počítačovou místnost s připojením na internet a zdokonalit se v práci na počítačích. Prostě dělat hodně věcí a spoustu nových věcí se naučit. Nebo si jen přijít popovídat s kamarády.

SVČ Ostrov radosti je zařízení určené převážně (ale nejen) pro neorganizované děti a mládež ze sociálně znevýhodněného prostředí. Veškeré volnočasové činnosti jsou ZDARMA.

ZAJÍMÁ VÁS NĚCO?
KONTAKTUJTE NÁS!

Neváhejte se nás zeptat na cokoli co Vás zajímá, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

13 + 1 =

Ostrov radosti - Středisko volného času

Ostrov radosti – Středisko volného času